החזון

לפני 7 שנים כשאנחנו יצאנו לדרך, גרושים כל אחד עם 3 ילדים, לא היה לנו מושג מהיכן מתחילים. ידענו שאנחנו רוצים להיות יחד, אך לא באמת ידענו איך להתמודד עם החיבור בין  6 ילדים (בגילאי 5-15).

במהלך הדרך נעזרנו באנשי מקצוע, בעצות שקראנו, הרבה באינטואציה, ועדיין הרגשנו חסרים ליווי אישי, ממוקד, ממישהו שגם יש לו ידע וכלים מקצועיים, וגם מבין את מה שאנחנו עוברים. צריך לחיות את פרק ב' כדי להבין את מורכבות הסיטואציות הרגשיות, הדילמות והאתגרים , הניצבים בפני הורים ובני זוג, שבוחרים לחבור יחד לחיים חדשים.

את התשובות החסרות לנו, כדי להצליח במסע הפרטי שלנו בפרק ב',  מצאנו בעולם האימון. כמאמנים לקחנו את הכלים שאנחנו מלמדים, ומצאנו את הדרך ליצירת מציאות חיים מיטבית עבורינו ועבור ילדינו.

המיקוד שלנו בB’WAY

B’WAY נולד מתוך החלום שלנו לסייע להורים ובני זוג בפרק ב', על ידי זה שניתן בדיוק את מה שלנו היה חסר – ידע מקצועי וממוקד, כלים מעשיים, וליווי אישי, מתוך הבנה מקרוב ונסיון אמיתי בהתמודדות עם דילמות ומורכבות חיי היום יום של פרק ב'. המיקוד שלנו ב B’WAY  הוא לא על הפרידה והפירוק, אלא על החיבור מחדש בין בני זוג ובין הילדים.

פיתחנו שיטת אימון ייחודית, אותה אנחנו מיישמים ב B’WAY, והיא תולדה של הידע והכלים הרבים שצברנו במהלך הדרך בעבודה עם הורים ובני זוג, ושל נסיון חיינו האישי. אנחנו מסייעים לכם להבין מהי מציאות החיים שאתם רוצים עבורכם ועבור הילדים שלכם, מה מקדם אתכם להשגת המטרה, ואיך להתמודד עם החסמים והקשיים שבדרך.

המטרה של B’WAY היא: ליצור עבורכם מרחב של ידע, כלים, ייעוץ ותמיכה, שיאפשרו לכם לבנות חיי זוגיות ומשפחה מאושרים עם הילדים כולם.

אנחנו יודעים עד כמה ליווי אישי, מקצועי וממוקד, הנשען על ידע מקצועי ועל נסיון חיים  אישי, הוא הסביבה התומכת שאתם צריכים כדי להצליח. החזון שלנו הוא לעזור לכל הורה שיצא לפרק ב' של חייו, להגשים גם זוגיות ואהבה, גם הורות קרובה ומעצימה, וגם משפחתיות יציבה ומאושרת.