מי אנחנו

שמי גלית הלר, אני מייסדת המרכז לפרק ב', מאמנת מוסמכת, מנחת סדנאות, ומרצה להורות זוגיות ומשפחה בפרק ב'.

אני אמא ל 3 ילדים מנישואים קודמים, ובת זוג לאמיתי קנריק, לו 3 ילדים משלו. לפני כ 7 שנים הקמנו את המשפחה המורכבת שלנו, ומאז אנחנו חיים יחד עם ששת ילדינו (בגילאי 9 -19) וכלב 🙂

אני מכירה את הקשיים, הדילמות והאתגרים של פרק ב' היטב. חוויתי קשיים, עליות, ירידות, רגעי אושר, הצלחות ולא מעט משברים – במערכת היחסים הזוגית החדשה שלי, במערכת היחסים עם הילדים שלו, במערכת היחסים עם הילדים שלי, ביחסים עם הגרוש שלי, ועוד.

להיות אמא לילדים ביולוגים, וגם לקשור את חיי עם בן זוגי ו 3 ילדיו, זו המשימה המאתגרת, המורכבת, והמרגשת ביותר שלקחתי על עצמי בחיי.

היום כמאמנת ומנחת סדנאות לפרק ב', וכמי שמלווה יום יום הורים ובני זוג בשלבים שונים של חיבור בפרק ב', אני יכולה לומר בוודאות שזה אפשרי! אפשר להגשים זוגיות מאושרת ויציבה בפרק ב', וגם ליצור עבור הילדים של שנינו בית חם ואוהב, אליו תמיד ירצו להגיע ובו ירגישו בטוחים ושייכים.

המטרה שלי היא לעזור לכם להצליח! את כל הידע המקצועי שלי, את הכלים האימוניים, נסיון נצבר של מאות שעות אימון הורים ובני זוג בפרק ב', ואת נסיון חיי הפרטי כמי שבאה מתוך המגרש, אני מביאה אליכם, באהבה ומתוך שליחות גדולה.

שמי אמיתי קנריק, אני מאמן הורים ובני נוער, ומנחה סדנאות לזוגיות ומשפחה בפרק ב'. את המרכז לפרק ב' הקמתי יחד עם בת זוגתי – גלית הלר.

אני אבא ל 3 ילדים מנישואים קודמים, ויחד עם גלית ושלושת ילדיה הקמנו את המשפחה המורכבת שלנו.

כשגלית ואני יצאנו למסע הזה של פרק ב', ידענו רק דבר אחד –  שאנחנו בוחרים לעבור את המסע הזה יחד. לא ידענו איך לעשות את זה, לא ידענו איך זה יתקבל אצל הילדים, לא ידענו איך נסתדר כלכלית, לא ידענו מאיפה בכלל מתחילים, אבל היתה לנו ידיעה פנימית ברורה שזה אפשרי! ושיחד נוכל למצוא את כל הפתרונות.

במהלך השנים התמודדנו עם הרבה מאוד קשיים ומשברים, שנולדו מתוך נסיבות החיים החדשות שבחרנו בהם, עם הילדים שלי ושלה. הקשיים והאתגרים חילחלו לזוגיות בינינו, והעמידו אותה במבחן שוב ושוב.

לפעמים הצלחנו לריב פחות, לפעמים יותר, צעקנו, התווכחנו, לא תמיד התכוונו למה שאמרנו, אבל צלחנו את המהמורות והמכשולים. מתוך הקושי והאתגר צמחה לה משפחה חדשה ומאושרת.

אני גאה לעמוד בראש המרכז לפרק ב', ולעזור למאות הורים ובני זוג בפרק ב' למצוא את הדרך לחיות בזוגיות מאושרת, וגם להבטיח בטחון, יציבות ומקום חם ואוהב לילדים כולם.